SÉRÉLYS® ONE

Doplněk stravy pro ženy s obsahem extraktu z pylového zrna, které podporuje menopauzální komfort

Přírodní doplněk stravy pro ženy s obsahem extraktu z pylového zrna, které podporuje menopauzální komfort. Sérélys ONE je zcela bez fytoestrogenní aktivity. Sérélys® ONE přináší bohatství pylového zrna v jedné kapsli.

Menopauza je životní období, které čeká každou ženu. Že jsme „v přechodu“ poznají ty šťastnější z nás tak, že vymizí menstruační cyklus. Většinu žen ale dokáží hormony v menopauze pořádně potrápit. Věřte, že v tom nejste sama!  

Složení

Jedna tableta obsahuje 320 mg standardizovaného, čistého a specifického cytoplazmatického extraktu z pylu (PureCyTonin® Complex PI + PureCyTonin® Complex GC) a 10 mg vitaminu E. Sérélys® je dostupný ve formě tablet. Balení obsahuje 60 tablet.

Doporučené dávkování

1 tabletu denně zapít vodou


Obsah balení

30 tablet

Složení Sérélys® ONE  V jedné tabletě %RHP* ve dvou tabletách doporučené denní dávce
PureCytonin® Compex PI + PureCytonin® Complex GC 320 mg
Vitamín E 10 mg 83,33%

 

Přírodní

Sérélys® ONE je přírodní a obsahuje extrakt z pylového zrna. Sběr rostlin probíhá ručně a na výrobu 5 g extraktu z pylového zrna je potřeba nasbírat 1 kg květů! Pylové zrno má velmi odolný obal, který odolá i našemu trávicímu systému a všem žaludečním šťávám. Odborníci ve Švédsku vyvinuli technologii, která umožňuje extrahovat obsah pylového zrnka z obalu a výtažek stoprocentně využít. Oproti klasickému včelímu pylu má extrakt z pylového zrna několik nesporných výhod:

Včelí pyl

Extrakt z pylového zrna (obsahuje Sérélys® ONE)

Obsahuje cca 3 % základních látek, protože pylové zrno není „otevřeno“.

Obsahuje téměř 100 % všech základních látek.

Pylové zrno nelze „otevřít“ žaludeční kyselinou, a tak je pyl vyměšován bez jakéhokoliv užitku.

Výtažek je 100 % využit a vstřebán v lidském těle.

Proteiny v obalu pylového zrna mohou mít alergenní charakter.

Nealergenní, protože obal a proteiny jsou odstraněny.

Není vždy jasné, z jakých rostlin pyl pochází.

Účinek jednotlivých rostlin z kontrolovaného sběru je velmi dobře znám po mnoha letech výzkumů.

Vhodný i při pylové alergii

Během zpracování je pylové zrno zcela zbaveno svého alergenního obalu, který je nosičem pylových alergenů. Ze zrna je extrahován pouze tělu prospěšný extrakt, očištěný od alergenního obalu. Díky tomu mohou Sérélys® ONE bez obav užívat i ženy, které trpí alergií na pyly rostlin.

Švédská výrobní biotechnologie

Rostliny, z nichž se Sérélys® ONE vyrábí, jsou pěstovány pod přísnou kontrolou, bez pesticidů a chemikálií, na vlastních polích, která podléhají normám EU pro pěstování léčivých rostlin. Rostliny jsou sbírány ručně a sušeny za zvláštních podmínek, při specifické teplotě a vlhkosti, která umožňuje separaci pylového zrna z rostliny. Unikátní technologie umožňuje extrahovat čistý extrakt z pylového zrna.

 

Složení

Extrakt z pylu (PureCyTonin® Complex PI a PureCyTonin® Complex GC); protispékavé látky: bramborový škrob, stearát hořečnatý, d- alfa tokoferol-acetát; plniva: mikrokrystalická celulóza; vegetariánská tvrdá tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza.

Upozornění a alergie

Doplněk stravy Sérélys ONE je vhodný při pylových alergií. Nevhodné pro lidi alergické na včelí produkty.

Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

Podmínky uchovávání

 Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Skladujte na chladném a suchém místě, při teplotě do 25 °C. Chraňte před světlem.

Co obsahuje Sérélys®

PureCyTonin®

Sérélys® obsahuje komplexy PureCyTonin®. Jedná se o extrakty z pylového zrna. 

Vitamin E

Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Sérélys® ONE je doplněk stravy, obsahuje výtažek z pylového zrna, který přispívá k menopauzálnímu komfortu. Dbejte na pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.