SÉRÉLYS®

Doplněk stravy pro ženy v menopauze

Menopauza je životní období, které čeká každou ženu. Že jsme „v přechodu“ poznají ty šťastnější z nás tak, že vymizí menstruační cyklus. Většinu žen ale dokáží hormony v menopauze pořádně potrápit. Věřte, že v tom nejste sama! Sérélys® je doplněk stravy s obsahem výtažků z pylového zrna – komplexů PureCytonin®, které podporují menopauzální komfort.

 

Složení

Jedna tableta obsahuje 160 mg standardizovaného, čistého a specifického cytoplazmatického extraktu z pylu (PureCyTonin® Complex PI + PureCyTonin® Complex GC) a 5 mg vitaminu E. Sérélys® je dostupný ve formě tablet. Balení obsahuje 60 tablet.

Doporučené dávkování

2x denně 1 tabletu zapít vodou.

Složení Sérélys® V jedné tabletě %RHP* ve dvou tabletách doporučené denní dávce
PureCytonin® Compex PI + PureCytonin® Complex GC 160 mg
Vitamín E 5 mg 83,33%

100% přírodní

Sérélys® je 100% přírodní a obsahuje extrakt z pylového zrna. To se získává při kontrolovaném sběru žita, kukuřice, srhy a borovice. Sběr rostlin probíhá ručně a na výrobu 5 g extraktu z pylového zrna je potřeba nasbírat 1 kg květů! Pylové zrno má velmi odolný obal, který odolá i našemu trávicímu systému a všem žaludečním šťávám. Odborníci ve Švédsku vyvinuli technologii, která umožňuje extrahovat obsah pylového zrnka z obalu a výtažek stoprocentně využít. Oproti klasickému včelímu pylu má extrakt z pylového zrna několik nesporných výhod:

Včelí pyl

Extrakt z pylového zrna (obsahuje Sérélys)

Obsahuje cca 3 % základních látek, protože pylové zrno není „otevřeno“.

Obsahuje téměř 100 % všech základních látek.

Pylové zrno nelze „otevřít“ žaludeční kyselinou, a tak je pyl vyměšován bez jakéhokoliv užitku.

Výtažek je 100 % využit a vstřebán v lidském těle.

Proteiny v obalu pylového zrna mohou mít alergenní charakter.

Nealergenní, protože obal a proteiny jsou odstraněny.

Není vždy jasné, z jakých rostlin pyl pochází.

Účinek jednotlivých rostlin z kontrolovaného sběru je velmi dobře znám po mnoha letech výzkumů.

Vhodý i pro alergiky

Během zpracování je pylové zrno zcela zbaveno svého alergenního obalu, který je nosičem pylových alergenů. Ze zrna je extrahován pouze tělu prospěšný extrakt, očištěný od alergenního obalu. Díky tomu mohou Sérélys® bez obav užívat i ženy, které trpí alergií na pyly rostlin.

Švédská výrobní biotechnologie

Rostliny, z nichž se Sérélys® vyrábí, jsou pěstovány pod přísnou kontrolou, bez pesticidů a chemikálií, na vlastních polích, která podléhají normám EU pro pěstování léčivých rostlin. Rostliny jsou sbírány ručně a sušeny za zvláštních podmínek, při specifické teplotě a vlhkosti, která umožňuje separaci pylového zrna z rostliny. Unikátní technologie umožňuje extrahovat čistý extrakt z pylového zrna.

Co obsahuje Sérélys®

PureCyTonin®

Sérélys® obsahuje komplexy PureCyTonin®. Jedná se cytoplazmatické extrakty z pylového zrna, které jsou zdrojem přírodních mastných kyselin, L-tryptofanu a vitaminů B1, B2 a dále vitamin E.

Vitamin B1

Neboli thiamin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální psychické činnosti, normální činnosti srdce a nervové soustavy.

Vitamin B2

Neboli riboflavin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic a pokožky. Je také důležitý k udržení normálního metabolismu železa a k udržení normálních červených krvinek.

Vitamin E

Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Sérélys® je doplněk stravy, obsahuje výtažek z pylového zrna, který přispívá k menopauzálnímu komfortu. Dbejte na pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.